16 декабря 2017 года

Объявление

Учителя будущих первых классов смотреть


  • Rambler's Top100
  • МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
  • Украина онлайн

Рекомендації для підготовки до ЗНО 2017

Календарний план проведення ЗНО-2018
Нормативна база ЗНО
Пробне ЗНО
Підготовка до ЗНО
Рекомендації для підготовки до ЗНО 2018
Рекомендации для подготовки к ВНО по биологии

1.Для подготовки к ВНО имейте школьные учебники и справочники для поступающих в ВУЗы.

2. В первую очередь повторяйте учебный материал по школьному учебнику. Затем проверяйте, насколько сложнее изложен материал по данной теме в справочниках.

3.Внимательно рассматривайте рисунки и схемы учебника. Проверяйте, сможете ли вы воспроизвести схему или рисунок.

4. Повторив тему, проверьте, весь ли материал по данной теме вы проработали. Для этого необходимо познакомиться с Программой по биологии для ВНО. Убедитесь, имеете ли вы представления о представителях живой природы, которые упомянуты в Программе.

5.Регулярно используйте Интернет-ресурсы (тесты) для проверки уровня подготовки. Если встречаете вопросы, вызывающие затруднения, обращайтесь за консультацией к учителю.

Желаем успехов!
Рекомендації для підготовки до ЗНО (англійська мова)

02.12.2015 в КВНЗ «ХАНО» був проведений семінар «Towards ZNO 2016», у якому брали участь представники – методисти Харківської області разом з викладачем Лондонського Університету Робертом Хартінгеном. Під час роботи семінару було оголошено, що Харківський Колегіум входить до списку кращих шкіл за результатами ЗНО.

Програма зовнішнього незалежного оцінювання створена з урахуванням основних положень Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.

Об’єктами контролю є читання і письмо як види мовленнєвої діяльності, а також лексичний і граматичний аспекти іншомовної комунікації (використання мови).

Завдання для визначення рівня сформованості іншомовної компетенції в читанні орієнтується на різні його стратегії: з розумінням основної інформації (ознайомлювальне читання), повної інформації (вивчаюче читання) та пошук окремих фактів (вибіркове читання).

Як виконувати завдання з читання:
- Уважно прочитайте завдання-інструкцію.
- Уважно прочитайте варіанти відповідей і підкресліть у кожному з них ключові слова.
- Пам’ятайте, що зазвичай слова у відповіді не будуть повторювати слова з тексту, тому шукайте синоніми, схожі на перефразовані вирази.
- Якщо у завданні потрібно знайти заголовок чи узагальнююче запитання, то швидко прочитайте текст, знайдіть речення, у якому висловлено тему, і коротко сформулюйте його зміст своїми словами; потім прогляньте список заголовків/запитань і знайдіть правильну відповідь.
- Якщо у завданні потрібно знайти відповідь на питання, швидко прочитайте усі запитання й варіанти відповіді; підкресліть ключові слова; визначте тему тексту, який ви будете читати, за допомогою слів, використаних у запитаннях; візьміть до уваги ілюстрації та діаграми, якщо вони супроводжують текст.
- Кожне питання зазвичай відноситься до однієї частини абзацу.
- Не залишайте жодного запитання без відповіді.

(Writing) Завдання з розгорнутою вiдпoвiддю передбачає створення власного висловлювання у письмовій формі відповідно до запропонованої комунікативної ситуації. Для виконання завдання учасник тестування отримує бланк. Учасник повинен оформити своє письмове висловлювання таким чином, щоб на бланку вистачило відведеного для цього місця.

Виконуючи це завдання, слід звернути увагу на змістове наповнення, логічний зв’язок між частинами, лексичну наповнюваність та граматичну правильність висловлювання.
При подготовке к внешнему независимому оцениванию по математике:

Необходимо обратить внимание на то, что в последнее время среди заданий на выбор одного правильного ответа, встречаются задания на проверку формулировок основных теоретических фактов курса математики и понимания их смысла, поэтому важна не только отработка практических навыков, но и повторение теоретических основ предмета.

Следует помнить, что при решении заданий на установление соответствия, одна из букв остается не отмеченной, так как в правой колонке букв на одну больше, чем цифр в левой.

При подготовке к решению геометрических задач, следует повторить не только основные геометрические факты планиметрии и стереометрии, а и основные понятия и формулы, связанные с использование векторов и координат в геометрии.

Чтобы оптимизировать процесс подготовки, следует:
- ознакомиться с программой ВНО по данной теме;
- повторить теорию по данной теме;
- отработать ее на практике, используя тренировочные тесты;
- в случае, если результат неудачен, вернуться к отработке теоретического материала

 
Наши телефоны:
(057) 732-56-41
(057) 732-46-23